RadioBUU

RadioBUU

RadioBUU

RadioBUU
RadioBUU

RadioBUU

Facebook

Duyduğun Duyabileceğin En Garip Radyo Duyduğun Duyabileceğin En Garip Radyo Radyo Dinle Radyo Radyo Canlı Canlı Radyo mp3 Facebook Videolar Video İzle Mp3 Dinle Top10 Şarkı Listesi Güzel Sözler Gadget

Kullanıcı Paneli

Lütfen Giriş Yapınız!
Kullanıcı Adı:

Şifre:

Hatirla Beni Hatırla?


Etkinlik Takvimi
 
koop

Zirveyi Siz Belirleyin

Türk Rap 10 Listesi - Tüm Liste
SanatçıŞarkıOylaOy
Seda Tripkolic & Gökçe
Dönsen Ne Fayda [YENİ] 2012
Oyla1

AnlIk Online

0 üye, 2 guest
Toplam=[2]

HaberLer

Cevap feat. Burak Silencer - Yok Yolu

En son Tolga Eren'in prodüktörlüğünü yaptığı toplama albümde iki yeni parçasıyla yer alan Cevap ve daha önce Silencer isimli grubuyla tanıdığımız Burak, beraber hazırladıkları 'Paranormal' isimli ortak albümleri öncesi yeni parçasını dinleyenlerle paylaşıyorlar. Kayıtları Metronom Recordz'da alınan parçanın beat'i Burak'a mix işlemleri ise Cevap'a ait. Albüm'de yer yer sertleşen sözler, eğlenceli bir konsept ve underground kavramının uç sınırlarını zorlayan bir vokal göreceksiniz.

Devamı...

Ayrılığın Nedeni İhanetmiş!

Herkes yaz aylarında evlenmelerini beklerken bir anda aşklarına nokta koyan Arda Turan- Sinem Kobal cephesinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Madrid'in gece hayatında da sık sık boy gösteren Arda'nın değişiminden şikayetçi olan Sinem Kobal, ilişkisine sahip çıkıp suskun kalmayı tercih etmişti.

ASLIHAN'LA SABAHLADI

Ancak geçtiğimiz çarşamba İstanbul'a gelen Arda'nın son kaçamağı, pahalıya patladı. Saklambaç'ın haberine göre Arda'nın, soyetik aşklarıyla bilinen Aslıhan Doğan'la kaçamak yaptığı iddia edildi. İkili, çarşamba günü Arnavutköy'de başlayan gecelerini, Etiler Şamdan'da tamamladı. Sabaha kadar süren bu sıcak geceyi öğrenen Sinem Kobal'ın ise aşkına nokta koyduğu öğrenildi.

Devamı...

Hilal Cebeci Evleniyor

Şarkıcı Hilal Cebeci, bomba gibi bir açıklama yaptı. Medyafaresi'nin 9. yıl kutlamasına katılan Cebeci, burada evleneceğini açıkladı.

Evleneceği kişinin adını sır gibi saklayan Cebeci, "Beşiktaş'a gelin gidiyorum" derken, bu yaz mevsiminde dünyaevine gireceğini söyledi.

Cebeci, "Panpişleriniz bu habere üzülmeyecek mi?" sorusunu "Onlar benim mutluluğumu ister, neden üzülsünler ki?" şeklinde yanıtladı.

Devamı...

Hoşgeldiniz !

sitemiz yayın hayatına geçmiştir

Devamı...