Burc Yorumları

 • Gunluk burc
 • Gunluk burc
 • Gunluk burc
 • Gunluk burc
 • Gunluk burc
 • Gunluk burc
 • Gunluk burc
 • Gunluk burc
 • Gunluk burc
 • Gunluk Burc oku
 • Gunluk Burc oku
 • Gunluk Burc oku
 • Terör Listesinde İlk Ödül PKK Sorumlusunu İhbar Edene

  İhbarla yeri tespit edilen ilk isim, PKK’nın sözde ‘Tunceli sorumlusu’ Celal Candemir oldu. Candemir’i ihbar edip öldürülmesini sağlayanlara ödül verilecek. Ödül 300 bin TL’ye kadar çıkacak.

  Terör Listesinde İlk Ödül PKK Sorumlusunu İhbar Edene

  Terör örgütlerinin yönetici ve üyelerini ihbar edenler için konulan para ödülü, ilk kezPKK‘nın sözde Tunceli sorumlusu Celal Candemir’i ihbar edenlere verilecek. Ödül Komisyonu bu amaçla yapacağı ilk toplantısında, ihbarın örgüt sorumlusu Celal Candemir’in yerinin tespit edilmesine ne kadar katkı sağladığını değerlendirecek ve ödül tutarını belirleyecek. Candemir, gri listede bulunduğu için bulunmasına yardım edenlere en fazla 300 bin liraya kadar ödül verilecek.

  ‘ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ’

  İçişleri Bakanlığı‘nın aranan teröristler sayfasında, gri listede 540 terör örgütü üyesinin ismi bulunuyor. İhbar sonucu yapılan operasyonla Celal Candemir’in öldürülmesiyle birlikte 539 örgüt üyesi gri listeyle aranmaya devam ediliyor. Listede, Celal Candemir’in isminin karşısına “etkisiz hale getirildi” ifadesi yazıldı.

  ‘SIR GİBİ SAKLANIYOR’

  Emniyet kaynakları, Celal Candemir’in bulunmasına yardımcı olanların isimlerinin yalnızca devlet yetkililerince bilindiğini belirterek, bu konunun “sır” gibi saklanacağına dikkat çekti.
  Komisyonun, kısa süre içinde toplanıp, kararını vereceğini belirten kaynaklar, “Belli değerlendirmeler yapılacak. Bu değerlendirmeler ışığında ödül miktarı belirlenecek” dedi.

  TUNCELİ SORUMLUSUYDU

  31 Ekim tarihinde yapılan ihbar üzerine Tunceli İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk alanında bulunan Alacık Mahallesi’ne jandarma tarafından operasyon düzenlendi.

  “Şehit Jandarma Binbaşı Yavuz Sonat Güzel-5″ adı verilen operasyonda, terör örgütünün sözde Tunceli sorumlusu ‘Şiyar’ kod adlı Celal Candemir öldürüldü. Candemir’in, Tunceli Merkez Alacık Köyü nüfusuna kayıtlı olduğu tespit edildi. Candemir’in daha önceTunceli‘de yol keserek kimlik kontrolü yaptığı da belirlendi.

  NASIL İHBAR EDİLİYOR?

  İhbarlar; emniyet, jandarma ya da ilgili güvenlik birimlerine sözlü, yazılı ve elektronik ortamda yapılabiliyor. 155, 156 ve 140 ihbar hatları kullanılabiliyor. (Kaynak: Habertürk)

  Okunma Sayısı ;

  Terör Listesinde İlk Ödül PKK Sorumlusunu İhbar Edene Benzer Yazılar

  MaViSoHBeT.CoM Sizlere sohbeti doyasıya yaşayabileceğiniz, seviyeyi ön planda tutan chat odaları içerisinden sadece birisidir. Aradığınız kaliteli,
  Chanserv komutları CHANSERV KOMUT LİSTESİ Chanserv komutlarının görevleri: Irc sohbet sunucuların da,kanal (register) yani kanal kaydetme gibi
  IRC, (Internet Relay Chat; İnternet Aktarmalı Sohbet), internet dünyası üzerinde en sık kullanılan protokollerden biridir. İlk defa 1988 yılında
  Nasır bandı, nasır gibi günlük hayatı etkileyen hatta işkenceye dönüşebilen bir rahatsızlığa sahip olanlar için büyük bir avantaj. Peki,
  Fransa ve İsviçre’de 2007 ile 2011 yılları arasında hastalara verilen söz konusu ilacın Alkooharmane laboratuvarının Thiotepa ilacı olduğu

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Terör Listesinde İlk Ödül PKK Sorumlusunu İhbar Edene Etiketler